تاریخ :2016 March 22 - 3:46 PM بازدید: 6,854 کد:1244
 
برپایی جشن بزرگ دانشجویی ویژه نوروز در ایالت جوهور مالزی

روابط عمومی رایزنی علمی ایران در شرق آسیا: جشن بزرگ دانشجویی ویژه عید نوروز با حضور دهها دانشجوی ایرانی مقیم ایالت جوهور مالزی و نیز خانواده های آنها روز دوشنبه 21 مارس از ساعت 6 الی 10 شب در هتل هورایزن (  (Horizon Hills Resort  برگزار شد.

5

این جشن به طور مشترک با همکاری رایزنی علمی ایران در شرق آسیا و دانشگاه تکنولوژی مالزی (UTM) برگزار شده و کار اجرا، برنامه ریزی و هماهنگی آن بر عهده انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه تکنولوژی مالزی (UTM) بود.

16

ویژه برنامه جشن عید نوروز در ایالت جوهور مالزی شامل بخش های مختلف از جمله پخش سرود ملی ایران و مالزی، اجرای موسیقی زنده، اجرای مسابقه ودیگر  سرگرمی های گروهی و نمایش کلیپ ویژه معرفی ایران بود.

3

بیش از 250 ایرانی که عمدتا دانشجویان ایرانی دانشگاه تکنولوژی مالزی و نیز خانواده های آنها بودند، در این جشن شرکت داشتند.

6

همچنین دکتر اسمیت، معاون دانشجویان بین الملل دانشگاه تکنولوژی (UTM) و نیز تعدادی از کارمندان و کارکنان مرکز خدمات دانشجویی این دانشگاه در این مراسم حضور داشتند.

8

معرفی فلسفه عید نوروز و سنت های آن، معرفی جاذبه های توریستی ایران، نمایش سفره هفت سین از جمله بخش های این برنامه بود که شور و هیجان خاصی در بین ایرانیان شرکت کننده ایجاد کرد.

دانشگاه تکنولوژی (UTM) در ایالت جوهور بارو، واقع در جنوب مالزی، قرار دارد و این دانشگاه در حال حاضر میزبان حدود 900 دانشجوی ایرانی است که عمدتا در مقطع دکتری و در رشته های مربوط به آی.تی و فناوری و نیز رشته های مهندسی شاغل به تحصیل هستند.

4

رایزنی علمی ایران از انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه تکنولوژی مالزی (ISSUTM)، به خصوص آقایان مسعود اعلم، رئیس انجمن و نیز آقای جاوید ملهوجی به خاطر حسن برگزاری این جشن کمال امتنان را دارد.

Forward to a friend
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>