تاریخ :2017 December 16 - 8:04 AM بازدید: 7,856 کد:1514
 
تقدیر از برگزیدگان فراخوان “ایده های پژوهشی برتر” در مالزی

روابط عمومی رایزنی علمی ایران در شرق آسیا: مراسم تقدیراز نفرات برگزیده ” فراخوان ایده های پژوهشی برتر” در مالزی دوشنبه یازدهم دسامبر سال 2017 برابر با 20 آذر سال 1396 در محل سفارت ایران در کوالالامپور  برگزار شد.

در این مراسم که با حضور سرکار خانم افخم، سفیر جمهوری اسلامی ایران در مالزی، دکتر قنبری باغستان، رایزن علمی ایران در شرق آسیا، هشت تن از داوران این فراخوان و نیز نمایندگان انجمن های دانشجویی دانشگاه های مالزی برگزار شد، از یازده برگزیده این فراخوان علمی در چهار حوزه “فنی و مهندسی” ، “علوم پایه و آی.تی”، “پزشکی و پیراپزشکی” و “علوم انسانی و مدیریت” تقدیر شد.

438810851_90012

براساس نتایج اعلام شده، در حوزه “فنی و مهندسی” به ترتیب آقایان حسین محمد حسینی از دانشگاه یو.تی.ام رتبه اول، پیمان بابا شمسی از دانشگاه یو.کی.ام رتبه دوم، امیر پرنیانی فرد و حسین فراجی به ترتیب از دانشگاه های یو.پی.ام و یو.اس.ام به طور مشترک رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.

در حوزه “علوم پایه و آی.تی” از دانشگاه یو.ام به ترتیب آقای علیرضا پیر احمدیان و خانم فاطمه سعیدی فر به ترتیب نفرات اول و دوم و آقای پوریا نیکفرد از دانشگاه یو.تی.ام نفر سوم گروه خود شدند.

در حوزه “پزشکی و پیراپزشکی” آقای پژمان حافظ از دانشگاه یو.کی.ام، خانم رویا بیانی از دانشگاه یو.پی.ام و آقای سام خانبابایی از دانشگاه یو.اس.ام به ترتیب جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در حوزه “علوم انسانی و مدیریت” تنها آقای سید علی میرعنایت از دانشگاه یو.پی.ام توانست با کسب امتیاز لازم، رتبه اول را از آن خود کرد.

852715238_34807

گفتنی است این فراخوان به مناسب بزرگداشت روز 16 آذر، روز دانشجو، به همت رایزنی علمی ایران در شرق آسیا، اتحادیه انجمن های اسلامی و نیز انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه های مالزی برگزاری شد.

کار داوری “ایده های پژوهشی” ارسالی برای این فراخوان نیز برعهده 8 تن از اساتید برجسته ایرانی دانشگاه های مالزی شامل آقایان دکتر بیک زاده، دکتر مقومی، دکتر سلامتی، دکتر نیمچی، دکتر دانایی، و دکتر آل ابراهیم و خانم ها دکتر آسیم و دکتر آقا محمدی بوده است.

435808013_299710

در تمامی مراحل داوری و ارایه ایده های پژوهشی ارسالی، نمایندگان انجمن های دانشجویی دانشگاه های مالزی حضور داشته اند. در این فراخوان همچنین حداقل امتیاز برای کسب رتبه اول تا سوم  75 از 100 بوده است.

در پایان این مراسم، نفرات برگزیده علاوه بر دریافت لوح تقدیر و گواهی حضور در این فراخوان، جوایز نقدی به ارزش 1000 رینگیت برای نفرات اول، 700 رینگیت برای نفرات دوم و 500 رینگیت برای نفرات سوم، دریافت نمودند.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>