This page was exported from IRANSCEA [ http://iranscea.com ]
Export date: Thu Apr 19 9:43:09 2018 / +0000 GMT

دکتر شهریار منصوری، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتیشهریار منصوری


روابط عمومی رایزنی علمی ایران در شرق آسیا: دکتر شهریار منصوری، متولد ۱۳۶۰ در تهران، دوره کارشناسی ارشد خود را در رشته ادبیات انگلیسی در دانشگاه پوترا مالزی در دیماه ۱۳۸۶ با تمرکز بر تلاقی فلسفه، روانشناسی و ادبیات پسا استعماری ایرلند آغاز نمود. در آغاز راه با ارائه پژوهشی متمایز و اهتمام به نگارش و چاپ مقالات پژوهشی و پشت سر گذاردن دو مصاحبه علمی، ایشان موفق به دریافت بورسیه پژوهشی-آموزشی ازدانشکده زبانهای خارجی برای مدت دو سال شدند. طی دوران تحصیل دکتر منصوری بعنوان دستیارآموزش افتخار همکاری پژوهشی-آموزشی با معاون پژوهشی دانشکده را داشتند. پس از دفاع،‌ رساله کارشناسی ارشد ایشان توسط هیات داوران بعنوان رساله برتر در حوزه ادبیات مدرن و پژوهش بینارشته ای شناخته شد.


دکتر منصوری بلافاصله پس از پایان تحصیلات در دانشگاه پوترا، مالزی را به قصد ادامه تحصل در مقطع دکتری رشته ادبیات انگلیسی در دانشگاه گلاسگو، انگلستان ترک نمودند.ایشان تحصیلات دکتری خود را در مدت سه سال با موفقیت به پایان رسانیده و طی مدت تحصیل در دانشگاه گلاسکو موفق به دریافت دو جایزه-بورسیه با عنوان <محقق جوان در حوزه ادبیات انگلیسی> طی سالهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ شدند.


پس از پایان دوره دکتری و بازگشت به ایران،‌ دکتر منصوری بعنوان عضو هیات علمی  مفتخر به همکاری با دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهید بهشتی می باشند. همچنین، ایشان داورعلمی چندین مجله معتبر در حوزه ادبیات انگلیسی بوده، و بعنوان تنها نماینده رسمی کشور جمهوری اسلامی ایران در انجمن بین المللی پژوهش های ادبیات پسا استعماری ایرلند مشغول به فعالیت می باشند.


صفحه معرفی دکتر شهریار منصوری در دانشگاه شهید بهشتی، 


بیوگرافی دکتر منصوری به زبان انگلیسی


Post date: 2015-07-07 08:44:49
Post date GMT: 2015-07-07 08:44:49
Post modified date: 2015-07-23 19:04:09
Post modified date GMT: 2015-07-23 19:04:09
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com