تاریخ :2015 July 23 - 7:12 PM بازدید: 1,595 کد:558
 
ارائه مشاوره علمی، تحقیقاتی و دانشگاهی

روابط عمومی رایزنی علمی ایران در شرق آسیا: با توجه به رشد سریع منطقه جنوب و شرق آسیا، بویژه کشورهای تایوان، کره جنوبی، مالزی، سنگاپور و … بسیاری از نهاها، سازمان ها و ارگانهای دولتی مایل به گسترش همکاری خود با نهادها و سازمان های همردیف خود  در منطقه هستند.

رایزنی علمی ایران در شرق آسیا بنابر شرح وظایف خود آمادگی ارائه خدمات مشاوره ای در حوزه های مختلف با تمامی نهادها و سازمان های داخل کشورمان می باشد. حتی اساتید، محققان و دانشجویان ایرانی که مایل به سفر به کشورهای منطقه شرق آسیا و برای پیگیری امور مربوط به کارهای علمی و تحقیقاتی خود هستند، نیز می باشد.

رایزنی علمی همچنین می تواند اینگونه موارد را به طور رسمی از طریق ارتباط با معاونت امور بین الملل وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و نیز بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دنبال نماید.

شما می توانید از طریق   ghanbari.abbas@gmail.com   و یا    info@iranscea.com   با ما در ارتباط باشد.

 

 

 

One Response to “ارائه مشاوره علمی، تحقیقاتی و دانشگاهی”

  1. ازاد یونسی says:

    با سلام
    اینجانب خواستار تحصیل در مقطع دکترا در یکی از دانشگاه های مالزی می باشمٰ ایا شرکت های معتبر اعزام دانشجو در ایران وجود دارند که بتوانند از ان دانشگاه ها پذیرش بگیرند؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>