تاریخ :2015 July 23 - 7:13 PM بازدید: 2,299 کد:562
 
پیگیری امور و مسائل دانشجویی و دانشگاهی دانشجویان

روابط عمومی رایزنی علمی ایران در شرق آسیا: براساس شرح وظایف رایزنان علمی و حکم انتصاب آنها از سوی وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و نیز بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رایزنی علمی مسئولیت و سرپرستی کلیه دانشجویان اعم از دانشگاه های مورد تایید ویا عدم تایید را بر عهده داشته و موظف به پیگیری امور مربوط به دانشگاهی، علمی و تحقیقاتی آنهاست.

همچنین کلیه تشکل ها و انجمن های علمی و تحقیقاتی دانشجویان ایرانی در کشورهای تحت پوشش هر رایزنی نیز زیر نظر رایزنی علمی ایران در مناطق مختلف شکل کرفته و فعالیت دارند.

رایزنی علمی ایران در مالزی اماده ارائه کلیه خدمات دانشجویی و تحصیلی از قبیل پیگیری امورات دانشگاهی آنها، انتقال به ایران، معرفی به نهادهای و سازمان های منطقه برای دریافت بورس و کمک هزینه تحصیلی و … می باشد.

شما می توانید به صورت دایم از طریق  info@iranscea.com و یا     ghanbari.abbas@gmail.com  با رایزنی علمی در تماس باشید و یا در صورت فوریت با شماره تلفن های  دفتر رایزنی (27109162 – 03- 6+) و یا شماره موبایل 0122748576 – 0060 با رایزن علمی ایران در شرق آسیا در تماس باشید.

نکات بسار مهم:

*از پیگیری مسائل علمی، دانشجویی و دانشگاهی خود از طریق افراد غیر مربوط به خصوص ایجنت های دانشجویی و یا افراد غیر مسئول جدا خود داری کنید. رایزنی مسئولیتی در برابر اقدامات و وعده های افراد غیر مسئول ندارد.

**در صورت مواجهه شدن با هرگونه تصمیم غیر معمول و یا برخورد غیرحرفه ای از سوی دانشگاه ها و موسسات اموزشی و تحقیقاتی محل تحصیل خود بلافاصله رایزنی علمی را در جریان امور قرار دهید. رایزنی علمی با همکاری همکاران در بخش کنسولی و مجموعه سفارت بهترین حامی شما عزیزان در شرایط اضطرا خواهد بود.

*** آدرس و چگونگی ارتباط با رایزنی علمی در شرق آسیا را در اختیار خانواده های خود قرار دهید تا آنها بتوانند در شرایط اضطرار با رایزنی تماس گرفته و ارتباط برقرار کنند.

 

 

Forward to a friend
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>