تاریخ :2016 September 10 - 2:10 PM بازدید: 5,027 کد:1406
 
تخفیف ویژه برخی دانشگاه ها، کالج ها و موسسات مالزی به دانشجویان ایرانی

روابط عمومی رایزنی علمی ایران در مالزی: با هماهنگی رایزنی علمی ایران در شرق آسیا و در راستای اجرایی ساختن مرحله دوم نامه استعلام (LOE)،  برخی از دانشگاه های دولتی و خصوصی مالزی اقدام به اعطاء  تخفیف در شهریه ویژه دانشجویان ایرانی نموده به طوریکه آن دسته از دانشجویانی که مایل به تحصیل در این دانشگاه ها هستند، می توانند با دریافت معرفی نامه از دفتر رایزنی علمی، از این تخفیف بهره مند شوند. 

توضیح: در مرحله دوم نامه استعلام (LOE)، قرار است دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مالزی تشویق شوند تا با همکاری و معرفی رایزنی علمی، دانشچویان ایرانی به صورت مستقیم و بی واسطه  نسبت به ثبت نام در دانشگاه های مالزی اقدام نمایند و در مقابل این دانشگاه ها میزان پرداختی به ایجنت ها و یا موسسات اعزام را مستقیم به دانشجو پرداخت نموده و یا از شهریه آنها کم نمایند.

لیست دانشگاه هایی که تاکنون میزان تخفیف خود را اعلام نموده اند: (این تخفیف فقط شامل دانشجویانی می شود که هنوز در این دانشگاه ثبت نام نکرده و از طریق رایزنی علمی برای ثبت نام به این دانشگاه ها معرفی شوند. این تخفیف شامل دانشجویانی که از طریق ایجنت در این دانشگاه ها ثبت نام کنند، نمی شود).

1-دانشگاه Universiti Putra Malaysia – UPM: میزان تخفیف تا سقف بین 40 تا 50 درصد کل شهریه (بسته به مقطع و نوع رشته) برای دانشجویان ایرانی در مقطع فوق لیسانس و دکتری با داشتن معرفی نامه از دفتر رایزنی علمی. (این تخفیف فقط ویژه ترم تحصیلی فوریه 2017 بوده است).

2-دانشگاه MMU: میزان تخفیف 5500 رینگیت برای هر دانشجوی ایرانی در هر مقطع تحصیلی  با داشتن معرفی نامه از دفتر رایزنی علمی.

3-دانشگاه Sunway: میزان تخفیف 4500  رینگیت برای هر دانشجوی ایرانی در مقطع پیش دانشگاهی، دیپلما و تحصیلات تکمیلی (فوق لیسانس و دکتری) و 5000 رینگیت برای مقطع لیسانس برای هر دانشجوی ایرانی با داشتن معرفی نامه از دفتر رایزنی علمی.

4-دانشگاه FTMS: میزان تخفیف 10000 رینگیت برای دوره لیسانس، 5000 رینگیت برای دوره های فوق لیسانس و 3000 رینگیت برای دوره های کوتاه مدت (Short Program) برای هر دانشجوی ایرانی با داشتن معرفی نامه از دفتر رایزنی علمی.

5-موسسه زبان Awesome: میزان تخفیف 3000 رینگیت برای 8 سطح ( 8 Levels) و 4500 رینگیت برای دوره های 12 سطح (12 Levels) برای هر دانشجوی ایرانی با معرفی نامه از رایزنی علمی.

6-دانشگاه UCSI : میزان تخفیف 10 درصد مبلغ شهریه سال اول برای هر دانشجوی ایرانی با داشتن معرفی نامه از دفتر رایزنی علمی. (این تخفیف شامل متقاضیان رشته های پزشکی نمی شود).

7- دانشگاه IUMW: میزان تخفیف 4000 رینگیت برای هر دانشجوی ایرانی در مقاطع تحصیلی مختلف با داشتن معرفی نامه از دفتر رایزنی علمی.

8-دانشگاه University Malaysia Sarawak – UNIMAS : میزان تخفیف 5000 رینگیت برای هر دانشجوی ایرانی در مقطع فوق لیسانس با داشتن معرفی نامه از دفتر رایزنی علمی.

9 – Erican College : مطابق مذاکرات انجام شده توسط دفتر رایزنی علمی، این کالج موافقت خود را با دادن تخفیف به تعدادی از دانشجویان ایرانی با داشتن صلاحیت های لازم کالج مربوطه و معرفی نامه از دفتر رایزنی علمی اعلام کرده است.

10– (درصورت اضافه شدن، اسامی دانشگاه ها متعاقبا اعلام خواهد شد….)

           لازم به تاکید است: 

1-براساس هماهنگی صورت گرفته با دانشگاه های مذکور، مبلغ تخفیف باید به محض ثبت نام دانشجو، از مبلغ کل شهریه وی کم شود. دانشگاه ها همچنین به هیچ عنوان حق ندارند مبلغ تخفیف داده شده را به بهانه های مختلف در قالب سایر هزینه ها از دانشجو دریافت نمایند و یا سایر هزینه های دانشجو را افزایش دهند. (از دانشجویان تقاضا می شود در صورت مشاهده هرگونه تخلفی بلافاصله از طریق ایمیل info@iranscea.com به دفتر رایزنی علمی اطلاع دهند).

2-دانشجویان در صورت عدم آشنایی با این دانشگاه ها می توانند به صورت رایگان از طریق دفتر رایزنی علمی مستقیم با نماینده رسمی دانشگاه مربوطه وصل شده و اقدام به ثبت نام نمایند، حتی اگر دانشجو در ایران و یا یک کشور ثالث باشد. (لازم به تاکید است تخفیف فوق به هیچ  عنوان شامل ایجنت نمی شود و دانشجویانی که از طریق ایجنت اقدام به ثبت نام نمایند، نمی توانند از این تخفیف بهره مند شوند).

دانشجویانی که مایل به استفاده از این تخفیف هستند، می توانند با مراجعه به دفتر رایزنی علمی، نسبت به دریافت معرفی نامه اقدام نمایند. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید از طریق ایمیل info@iranscea.com با دفتر رایزنی علمی ایران در شرق آسیا ارتباط برقرار نمایید.

Forward to a friend
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.